O nás

Jsme parta zkušených a hlavně zapálených oddílových vedoucích, kteří se poznali před více než 20 ti lety, kde jinde než na letním táboře. Z malých táborníků postupně vyrostli oddíloví vedoucí, praktikanti a také hlavní vedoucí.

Ale není to jen zápal a nadšení pro letní tábory, které z nás dělá kvalitní tým, ale všichni jsme kvalifikovaní pedagogové volného času podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění zákona č. 197/2014.

O naší kvalitě svědčí více než 15 let trvající projekt s názvem Česko – Srbský tábor, který jsme pořádali společně s Červeným křížem Kragujevac. Tento projekt byl založen na oboustranné dohodě, jejíž podstatou byla návštěva sociálně slabších dětí ze Srbska České republiky. Díky tomuto projektu se spousta našich bývalých táborníků začali učit česky a v současné době studují nebo se připravují na studium v České republice.

Naší největší odměnou a motivací jsou dětské tváře ozdobeny úsměvem a dlouholetá přátelství, která na táborech vznikají. Náš kalich energie a elánu je stále velmi plný. S námi zažije vaše dítě nezapomenutelný tábor, okořeněn o nevšední zážitky.